2019-ųjų horoskopas: ko mokysimės Kiaulės metais?

Organizacinė kultūra ir gentinė lyderystė
Kvietimas į 2 dienų mokymus „Organizacinė kultūra ir gentinė lyderystė“
2018 spalio 17
Gerojo ir blogojo verslo kaukes Person Premier
Gerojo ir blogojo verslo kaukės
2019 sausio 10
 

K alendoriui baigiantis, dažnas nori nugirsi, ką kužda metų sankirtoje atsiveriančios dviveidžio dievo Jano lūpos. Pagal senąjį kinų horoskopą 2019-ieji tituluojami Žemės Kiaulės metais, tad kokias gi dovanas mums žada šis žavus gamtos kūrinys?

„Person Premier“ kreipėsi į žymiausius pasaulio astrologus, magus, žvaigždžių ir likimo spėjėjus, ir žinote, ką? JIE PATVIRTINO! Taip, ateinantys metai bus nuostabūs! Juk kiaulė – labai paprastas, šiltas ir prierašus gyvūnas, mėgstantis laiką leisti maloniai ir patogiai, tad 2019-aisiais tuo dar kartą įsitikinsime – atrasdami paprastumą, šilumą, patogumą ir malonumą bendraujant su kitais žmonėmis.

Maža to, lengvabūdis, rusvas ir žavus paršelis dažnai yra maištingas, linkęs būti puošeiva ir išlaidūnas. O tai, – kas labiausiai džiugina, mus, konsultantus, – lems didesnius biudžetus projektams, norą puikuotis ir leisti pinigus tam, ką vertiname. Maža to, Žemės elementas, kuris visus metus lydės kiaulytę per zodiako ekliptiką, dovanos stabilumą ir akyvuos tas energetines galias, kurios pritraukia sveikatą, sėkmę ir pinigus.

Astrologai teigia, kad žemė, medis, ugnis ir metalas – 2019-aisiais bus sėkmę prišaukiantys amuletai, tad namus verta puošti gėlėmės, dekoratyviniais medžiais, medienos ar metalo dekoracijomis. Spalvų deriniai – taip pat turi būti harmoningi, harmoniją padės kurti įvairūs žemės atspalviai, pavyzdžiai, geltoni, gelsvi, žalsvi ar visai rudi.

Be to, kiaulė yra protingas gyvūnas, taigi 2019-aisiais pamąstyti ir apie tai, kaip harmoningai suderinti savo asmeninį tobulėjimą, o čia „Person Premier“ – išdrįsk keistis, – taip pat gali padėti. Taigi – ir rimtai, ir su humoru, – ko mokysimės ateinančiais Kiaulės metais?

AVINAS

Avinas, ištvėręs  2018-uosius ir vadovavęsis filosofija „ir tai praeis“, 2019-aisiais gali atsikvėpti ir drąsiai žengti pirmyn, nes ateinantys metai žada visapusišką sėkmę. Jau nuo pat metų pradžios Avino dėmesys greitai atitols nuo žaidimų, poilsio ir pramogų, o koncentracija į darbus padės susidaryti aiškesnę viziją. Galite padėti sau pasirinkdami kūrybiškumo, strateginio planavimo ar projektų valdymo mokymus. Metų viduryje sumenks jūsų gebėjimas koncentruotis, todėl reikės pagalvoti apie laiko valdymą, vadovavimą ir lyderystę. Nepražiopsokite savo šanso – žvaigždės jums palankios, įdėkite daugiau pastangų, ir būsite apdovanoti.

JAUTIS

2019 metų pradžia Jaučiui nebus tokia palanki, kokia buvo praėjusiais metais. Menate, pernai pavasarį, regis, skraidėte ant sparnų, o ateinantys pirmieji trys 2019 metų mėnesiai bus itin sunkūs. Nepasiduokite! Nėra kliūčių, kurių jautis negalėtų įveikti. Šįkart metų pradžioje reikės panaudoti garsiąją Jaučio kantrybę ir iškentėti sudėtingesnį įsivažiavimą, o po jų – nors kalnus versk! Galbūt verta pagalvoti apie savo įmonės reputaciją ir socialinę atsakomybę? Strateginių klausimų sprendimas dažnai pasufleruoja tokį sprendimą, kurio nesitikėjote. Besigilindami į savo įmonės komunikaciją, rinkodarą ar organizacinę kultūrą, gausite tiek daug, kad kasdienybės rūpesčiai užsimirš. Beliks tik įgyvendinti suplanuotus tikslus!

DVYNIAI

2019 metų pradžioje Dvynius užguls finansiniai rūpesčiai, atkeliavę dar iš praėjusių metų. Šiukštu! Negraužkite savęs. Finansai nebuvo iššvaistyti vėjais, didžioji investicijų dalis atiteko gyvenimo gerovei, šeimos kokybei ir aplinkai gerinti. Be to, senovės kinų išmintis skelbia: „ne tiek svarbu, kiek išleidai, o kiek uždirbai“. Iki pat žiemos pabaigos teks priiminėti svarbius sprendimus, taigi išmokite žiūrėti ne tik į lentelę: „Patirtos išlaidos“, bet ir į lentelę „Būsimos pajamos“. Pardavimų, argumentacijos, derybų mokymai leis prisiminti seniai girdėtas metodikas ir pasisemti naujų žinių. Turtingasis Saturnas žada sustiprinti jūsų pirklio trubadūro ir diplomato įgūdžius. Na, o jeigu jau planetos gieda odes, gal verta pateisinti jų lūkesčius?

VĖŽYS

Vėžys 2019 metais išjudins savo karjerą, kuri, pasak astrologų, klostysis itin sėkmingai, daugiausia dėl moters, vadovės, kolegės įtakos, paramos ar patarimo. Vėžio ženklo atstovai 2019 metais turėtų būti nuoseklūs ir darbštūs. Pasinaudokite savo garsiąja nuojauta, atskirdami pelus nuo grūdų – bent vienas ryšys žadės daugiau, nei sugebės dirbti. Žemiškasis paršelis šiek tiek prikirps jūsų sparnus metų viduryje – tuomet į opoziciją jūsų ženkle stos Venera ir Uranas. Nesudvejokite, kai nežinosite, ką pasirinkti – pildyti sutartis ar dalyvauti mokymuose apie psichologiją, rengti ataskaitas ar tobulėti naujausiame seminare apie rinkos naujoves. Dėmesys savo profesijai padovanos savirealizacijos jausmą, kuris svarbesnis už visus įgyvendintus tikslus.

LIŪTAS

Liūto dvasinė energija beveik visus 12 mėnesių bus dideliame pakilime. Ir meilėje, ir darbe liūtų lauks didžiulė sėkmė – reikia liautis tingėti ir kalti geležį, kol karšta. Metams įpusėjus, o veikiausiai – rudens viduryje, imsite ilgėtis ramybės ir jaukumo. Kita vertus, esate savo laivo kapitonai, nuo to, kaip jį vesite priklausys ir įgulos moralė, ir įkvėpimas. Bendraujant su komanda, verta pasidomėti naujausiomis žmogiškųjų išteklių tendencijomis, personalo valdymo, organizacinės kultūros ar metinių pokalbių temomis. Nenumokite ranka į komunikacijos, krizių valdymo ir socialinės atsakomybės mokymus. Komandą visuomet lengviau sutelkti tuomet, kai tikslas aiškus ir uždegantis. O iš kur daugiau sulauksite įkvėpimo, jei ne iš mokymų?

MERGELĖ

Mergelei 2019-ieji labai tinka atsikratyti žalingais įpročiais. Merkurijus, ateinančiais metais nušviesiantis Mergelės žvaigždyną, labai geras pagalbininkas išlaisvinant energiją, kurią blokuoja rūkymas, alkoholis, įprotis persivalgyti ar piktnaudžiauti saldumynais. Žvaigždės ragina mažiau dėmesio skirti materijai, daugiau – dvasios augimui ir sąmoningam tobulėjimui. Mokykitės sąmoningos meditacijos, ugdomojo vadovavimo (koučingo), lyderystės, – įgysite įgūdžių, kurie padės ego-centrinę mąstymo kryptį pakeisti į meta-centrinę. Žemės Kiaulė primena: skirkite daugiau laiko kitiems, pajuskite ne daiktų, o bendravimo grožį, ir žvaigždės bus palankios!

SVARSTYKLĖS

Svyruojančias Svarstyklės pirmaisiais 2019 metų mėnesiais pažadins noras keistis. Tai nebūtinai turi būti nauja darbovietė, nors, pripažinkite, būtumėte patenkinti persikėlimu ar verslo kelione į pasaulio vietą, kurioje dar niekada nebuvote. Gudrios ir išmintingos Svarstyklės žino, kad pokyčiai gali ir neateiti, jei jiems nebus rengiamasi iš anksto. Todėl jos nuolat randa būdų save motyvuoti – tarpkultūrinė komunikacija, viešojo kalbėjimo ar prezentavimo mokymai, vadovavimas, lyderystė ar savimotyvacija – šios temos visuomet yra Svarstyklių norų sąraše. Nevaržykite savęs! Žemiškoji Kiaulė kviečia investuoti save, ir kam jau kam, bet sau – tikrai netaupyti!

SKORPIONAS

Skorpionams 2019 metais astrologai žada tokius gerus metus, kokių jau seniai nebuvo. Marsas, karingųjų skorpionų planeta, ir Jupiteris, dangaus valdovas, iki 2019-ųjų vidurio skorpionus užkels ant aukščiausio kalno. Beliks tik pasipustyti slides ir leistis visu greičiu žemyn. Žvitrumo, apdairumo ir nenulėkti posūkyje į duobę – to astrologai linki skorpionams. Pamąstykite apie finansinio raštingumo mokymus, pasidomėkite rinkodara, socialiniais tinklais, lobizmu, komunikacijos su interesų grupėmis subtilybėmis. Teisingos įžvalgos dar labiau sustiprins jūsų žnyples ir uoslę, o turint tokius įgūdžius bet kuris projektas taps ir produktyviu, ir pelningu.

ŠAULYS

Žvaigždžių atspindžius tyrinėjantys astrologai Šauliui 2019 metus prognozuoja kupinus meilės, dėmesio ir šilumos. Šaulio lankas – tai skriestuvas, kuris jungia jo artimųjų ratą, o atsidavimas yra ta jėga, kuri leidžia praplėsti skriestuvo kojelę dar plačiau. Pirmuoju metų pusmečiu įžvelgsite tas galimybes, kurių niekas kitas nemato, o tai suteiks jums pranašumo rungiantis su varžovais. Antrojo pusmečio metu galite patirti ir varžovų kiaulysčių – Kiaulės metais tokie netikėtumai yra irgi galimi. Konfliktų, sudėtingų situacijų valdymo, kompleksinių sprendimų priėmimo mokymai padės sustiprėti ir pasirengti tam, kas Jūsų laukia ateityje. „Žmogus planuoja – Dievas juokiasi“, mėgstate sakyti. Bet jei žmogus neplanuoja, nėra iš ko pasijuokti. Suplanuokite „best ever“ metus – o kaip gausis, taip gausis!

OŽIARAGIS

Užsispyrusiam Ožiaragiui, kuriam gyvenimo tikslą dažniau nurodo ne jis pats, o atsikišę ragai, 2019-ieji užkabins pergalės vainiką. Už savo sunkų darbą pelnysite ir pagyrimus, ir autoritetą. Nenustebkite, jei kolegos darbe ims prašyti jūsų patarimų bet kokiais klausimais. Nesistebėkite, jei pradėsite justi energijos ar motyvacijos trūkumą. Jį pašalinti padės atostogos, kelionės ar maloni kultūrinė veikla. Antrąjį metų pusmetį skirkite daugiau dėmesio protiniam ir dvasiniam tobulėjimui. Laiko ar asmeninio efektyvumo valdymo pratimai ožiaragiams gal kiek ir per mažai ambicingi, tačiau sustiprinti kritinio mąstymo, kūrybiškumo ar komandinio darbo įgūdžius ambicijos pritrūkti negali. Kartūs mokslo vaisiai, tačiau jei žinai kelią į sodą, gal verta pabandyti į jį patekti?

VANDENIS

Jau nuo praėjusios vasaros Vandenis pastebi keistą dalyką: kai kalbama apie karjerą ir finansus, jis tampa itin kruopštus ir skrupulingas, nors tam neprireikia nė kiek daugiau pastangų. 2019 metais darbas tirps jūsų rankose, pajamos augs, tačiau ne paslaptis – su jomis didės ir išlaidos. Pats metas pasimokyti, kaip suvaldyti finansus, gamybos pajėgumus ar didėjančius sandėlius. Patikimumas bus svarbiausia savybė, kuri atliks pagrindinį vaidmenį jūsų karjeroje Kiaulės metais. Nekiaulinkite kitiems, ir nekriuksėkite, jei kam nors nepasisekė. Žvaigždės jums žada sėkmę, tačiau taip pat ragina nepamiršti kuklumo bei atsargumo!

ŽUVYS

Judriosios Žuvys ateinančiais metais įsisuks į darbus tarsi vijurkai. 2019-ųjų pavasarį vadovybė pastebės jūsų sėkmę ir patikės jums dar daugiau atsakomybės reikalaujančius projektus. Likite lankstūs, daugiau bendraukite su kolegomis ir drąsiai kopkite karjeros kopėčiomis. Pasidomėkite socialinės atsakomybės, komunikacijos ir rinkodaros veiklomis – jose galite atrasti tai, ką anksčiau pražiopsojote. Vienas svarbiausių dalykų jums – tesėti pažadus, tačiau metų viduryje pamatysite, kad įtakingi ir aukštesnes pareigas užimantys kolegos iš jūsų tikisi net šiek tiek daugiau nei ištesėto žodžio. Norėsis, kad imtumėtės lyderystės, vadovavimo komandai ar grupei, o tai padaryti galite tik mokydamiesi ir tobulėdami. Žemės Kiaulės metai žuvims bus ypatingi – prisijaukinkite naują stichiją ir pamatysite – ji tokia pat turininga.
 

Linksmų šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

 

Icons made by prettycons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Registracija
Prenumeruokite naujienas!

Norite pirmieji gauti:

Įveskite savo el. pašto adresą ir užsisakykite mūsų naujienlaiškį:

Naujienlaiškių užsakymas