Irena Šostak

KPMG Baltics, UAB


Noriu padėkoti už labai gerus ir naudingus Tomo Staniulio mokymus sausio 16 d.Labai patiko ir buvo naudingi, su daug gerų pavyzdžių ir praktinių užduočių.Labai geras dėstytojas buvo, provokavo, ragino mąstyti kritiškai. Super.

Projekto „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“ (Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-01-0001) teminiai nacionaliniai ir regioniniai seminarai

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerija


UAB „Person Premier“ profesionaliai užtikrino seminarų dalyvių poreikius atitinkančias, kokybiškas paslaugas, adaptavo seminarų turinį pagal auditorijos poreikius bei parinko inovatyvius mokymo metodus. Sėkmingai perteikė teorines žinias bei suteikė dalyviams reikalingus praktinius įgūdžius. Rekomenduojame kitoms įmonėms ir organizacijoms UAB „Person Premier“ kaip profesionalų, darbštų bei patikimą kompetencijų ugdymo partnerį.

Jurgita Žalkauskė

AB ,,Litgrid" pirkimų skyriaus vadovė


Norėčiau Jums padėkoti už Tomo Staniulo mokymus „Efektyvi komunikacija bendrovėje", skirtą Pirkimų skyriaus darbuotojoms. Tomas buvo labai pasiruošęs, kalbėjo mūsų darbiniais terminais, visos praktinės užduotys buvo adaptuotos mūsų specifikai. Teorinė medžiaga buvo pateikta suprantamai ir aiškiai. Visą paskaitą mus buvo prikaustęs Tomo gebėjimas spalvingai kalbėti, tiek teorijos, tiek praktinių užduočių kontekstuose. Tikiuosi, kad dėka šių mokymų, mes sklandžiau komunikuosime Bendrovėje bei tai leis būti sėkmingesnėms tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Taip pat, buvo labai skani kava su pyragėliais :) ir jauki bei patogi salė. Dėkui Jums labai.

Violeta Banelienė

AB Nordic Sugar Kėdainiai


Lektorė Laura Mažintė maloni ir betarpiška, visapusiškai „pasikausčiusi“, puikiai rado bendrą kalbą su visais mokymų dalyviais. Remdamasi savo profesine patirtimi pateikė labai įdomių realių situacijų pavyzdžių susijusių su mokymų tematika.Mokymų programa - gerai  suskirstyta, pradedant paties Brando bei Prekės ženklo sampratos aptarimu bei skirtumų išryškinimu, palaipsniui pereinant prie pagrindinių Prekės ženklo kūrimo aspektų (nepamirštant pateikti įdomių pavyzdžių), bei baigiant praktiniais uždaviniais – pritaikant mokymų metu pateiktus modelius dalyvių atstovaujamų įmonių prekių ženklų vystymui/kūrimui. Mokymų medžiaga - patogiai pateikta išsami mokymų medžiaga, leido labiau koncentruotis į klausymą, diskusijas, nebijant, kad vėliau po mokymų bus pamiršta kokia nors svarbi informacija. Visa svarbiausia informacija yra mokymų medžiagoje.Vieta ir organizavimas - mokymai vyko Europa Royale viešbučio konferencijų salėje, kuri buvo gan kompaktiška ir jauki. Maloni aplinka, pakankamas kavos/arbatos pertraukėlių skaičius, skanūs pietūs autentiškoje „Medininkų“ restorano aplinkoje.Organizatoriai tikrai padarė viską, kad dalyviams nereiktų niekuo rūpintis, išskyrus mokymus :)Nuoširdžiai dėkoju lektorei Laurai bei organizatoriams už įdomius ir gerai organizuotus Prekių ženklų valdymo mokymus!
Registracija
Prenumeruokite naujienas!

Norite pirmieji gauti:

Įveskite savo el. pašto adresą ir užsisakykite mūsų naujienlaiškį:

Naujienlaiškių užsakymas