Mes orientuoti į aukščiausius kokybinius kriterijus atitinkančių paslaugų teikimą ir esame sertifikuoti ISO 9001:2015/LST ES ISO 9001:2015 vadybos sistemos standarto sertifikatu. Esame įsitikinę, kad tik tinkamai užtikrindami organizacijoje vykstančių procesų kokybę galime garantuoti savo teikiamų strateginio valdymo konsultavimo, neformalus švietimo, mokymų ir projektų valdymo efektyvumą.

Į kokybės vadybos sistemą esame integravę teikiamoms paslaugoms aktualius aplinkosauginius reikalavimus, kurie apima projektų planavimą, praktikas, procedūras, procesus ir išteklius aplinkosaugai plėtoti, įgyvendinti, pasiekti, analizuoti ir palaikyti.

Taikome aukščiausius kokybės reikalavimus šiose veiklose:

  • Veiklų poreikio nustatymas ir siūlomo sprendimo turinio valdymas. Teikdami paslaugas – konsultuodami, ugdydami kompetencijas, ieškodami organizacijos procesų efektyvumo gerinimo ir k.t. – siekiame įsigilinti į individualius kliento reikalavimus ir lūkesčius. Taip užtikriname, kad klientas galėtų rinktis iš geriausių savo srities ekspertų, teikiama paslauga būtų aktuali, parengta pagal naujausias metodikas, būtų pagrįsta sprendimais veikiančiais praktikoje ir orientuota į kliento įvardintų tikslų įgyvendinimą.
  • Paslaugų administravimas. Profesionalumo siekiame nuo pat pirmojo kontakto su klientu, aktyviai deklaruojame savo siekį bendrauti ir bendradarbiauti, paslaugas teikiame pagal iš anksto numatytą ir kliento patvirtintą grafiką, prašome grįžtamojo ryšio apie teikiamas paslaugas, stebime paslaugų teikimo kokybę ir operatyviai reaguojame į galimus pokyčius.
  • Efektyvumo įvertinimas. Norėdami įvertinti, kiek vertės sukūrė teikiamos paslaugos mūsų klientui, vykdome apklausas žodžiu ir raštu.
  • Kokybės valdymas. Teikiamų paslaugų procesą stebime nuolat – nuo poreikio paslaugai analizės, planavimo iki galutinės ataskaitos už suteiktas paslaugas pateikimo. Nuolatinis ryšys su klientu leidžia laiku reaguoti į išsakytus pageidavimus ir siekti efektyvių rezultatų.
Registracija
Prenumeruokite naujienas!

Norite pirmieji gauti:

Įveskite savo el. pašto adresą ir užsisakykite mūsų naujienlaiškį:

Naujienlaiškių užsakymas