Norėdami palikti mums pranešimą, galite pasinaudoti šia forma. Perskaitę jūsų žinutę, su Jumis susisieksime. 




Mūsų Facebook

5 months ago

Person Premier

Ką pasėjai, tą ir pjausi...

Klausas Schwabas prognozuoja, kad jau 2020 metais ne kapitalo, o kvalifikuotos darbo jėgos trūkumas stabdys inovacijas ir konkurencingumą, darbo rinka dar labiau pasidalins į mažai uždirbančius žemos kvalifikacijos ir gerai uždirbančius aukštos kvalifikacijos segmentus.

Kuriame segmente renkiesi būti?

Pokyčiams ruoškis jau šiandien kartu su PERSON PREMIER?
... See MoreSee Less

Atidaryti Facebook

5 months ago

Person Premier

Kviečiame dalyvauti gegužės 24 d. mokymuose "Finansų valdymas ir analizė" ir susipažinti su pagrindinėmis finansų sąvokomis, finansų valdymo tikslais, finansiniais modeliais, finansų valdymo principais ir funkcijomis.

Registracija: personpremier.lt/lt/mokymai-1/atviri-mokymai
... See MoreSee Less

Atidaryti Facebook

6 months ago

Person Premier

Mes gyvename informacijos pertekliuje, tai ko nemokame arba nesuprantame galime nesunkiai rasti interneto platybėse, tačiau tai tėra sausa, nepatraukli informacija. Todėl mūsų ekspertai mokymuose nedėsto vien tik sausos teorijos, o stengiasi pateikti kuo daugiau pavyzdžių ir įtraukti dalyvius į mokymosi procesą! 🤗 ... See MoreSee Less

Atidaryti Facebook

7 months ago

Person Premier

Gražiausių švenčių ir tvirčiausių margučių linki Jums Person Premier komanda! 🌿🐥 ... See MoreSee Less

Atidaryti Facebook

7 months ago

Person Premier

Daugelio įmonių išlaidų biudžetuose darbuotojų darbo užmokesčio kaštai sudaro daugiau nei 50 procentų veiklos sąnaudų. Gamybos įmonėse darbo užmokestis – tai viena iš trijų svarbiausių produkto kaštų dedamųjų. Tiek auganti, tiek stabili įmonė dažnai susiduria su nuolatos vykstančiu reiškiniu – darbo užmokesčio kaštų augimu. Jei įmonė neturi aiškios atlygio politikos ir veikiančios atlygio sistemos, šis augimas būna nevaldomas, jį diktuoja darbuotojų lūkesčiai, o tempą nustato darbo rinka.
Kaip vadovai turėtų reaguoti į šiuos pokyčius ir kokių iniciatyvų imtis, kad atlygio augimas vyktų kontroliuojamai, kaštai būtų pagrįsti matuojamais rezultatais, o darbuotojai liktų patenkinti? Atsakymus į šiuos klausimus padės surasti "Strateginių atlygio sistemų kūrimo ir įgyvendinimo mokymai", kurie vyks balandžio 17 d.
Kviečiame registruotis:
personpremier.lt/lt/mokymai-1/atviri-mokymai
... See MoreSee Less

Atidaryti Facebook

Registracija
Prenumeruokite naujienas!

Norite pirmieji gauti:

Įveskite savo el. pašto adresą ir užsisakykite mūsų naujienlaiškį:

Naujienlaiškių užsakymas