Su šventėmis, mielieji! Ar pasirengę mokytis 2020–aisiais?

Ugdomieji pokalbiai person premier
Ugdomieji pokalbiai: kaip įtraukti, ugdyti, motyvuoti
2019 lapkričio 11
5 šviežios idėjos, kaip 2020-aisiais gerinti darbdavio įvaizdį
2020 sausio 9
 

U ž lango – nė snaigelės. Šv. Kalėdų dvasia, regis, dar nė nealsuoja, tačiau žaižaruojančios girliandos, dovanomis nešini kaimynai ir cinamono aromatas, primena, kad metų pabaiga jau ne už kalnų.

2019–ieji buvo puikūs. Kupini pokyčių ir atradimų, pažinčių ir draugysčių, modelių, teorijų ir metodų. Šimtai mokymų dienų ir tūkstančiai patenkintų mokymų dalyvių.

Norime padėkoti visiems Jums! „Ačiū!“, – taria visa komanda. Esame dėkingi visiems, kas mums skambino ir kas rašė, kas kreipėsi, kas mokėsi, kas kritikavo ir teikė grįžtamąjį ryšį – jis mums svarbus ir padeda tobulėti. Norime atsiprašyti ir tų, kuriems šiais metais pritrūko mūsų dėmesio ar aktyvumo. Galime pažadėti, kad 2020–aisiais būsime dar aktyvesni ir pilnesni entuziazmo.

Tai ar jau pasirengėte ugdymo planus kitiems metams? Užsipildėte 2020–ųjų tikslų knygą? Ar pasibraukėte darbo kalendoriuje: „išmokti kalbėti viešai“, „įgyti daugiau žinių apie emocinį intelektą“, „sustiprinti vadovavimo ir lyderystės gebėjimus“?

Drąsiau! „Mokymasis yra tas turtas, kuris seka paskui jo turėtoją visą gyvenimą“, – skelbia senovės Kinijos patarlė. „Intelektualinis augimas turi prasidėti gimimo akimirką ir baigtis tiktai mirties akimirką“, – rašė Albertas Einšteinas. „Gyvenk taip, tarsi galėtum mirti rytoj, o mokykis taip, tarsi gyventum amžinai“, – toks galėtų būti moto žmogaus, gyvenančio XXI amžiuje.

Taigi, mielieji ir mielosios, 2020–aisiais linkime Jums, visų pirma, neprarasti ambicijų ir toliau kelti drąsius iššūkius sau. Juk viskas, visų pirmiausia, prasideda nuo noro, troškimo ir svajonės. Tik kiek vėliau ji virsta iššūkiu, ambicija ir strateginiu veiklos planu. Kurį, žiūrėk, jau galima įgyvendinti.

Ne, o jeigu plano įgyvendinimo metu pritrūksite žinių, įgūdžių ar motyvacijos, žinokite, kad „Person Premier“ komanda visuomet pasirengusi padėti. Sekite naujienas!

 

Džiugių šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų Metų!

Jūsų „Person Premier“

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Registracija
Prenumeruokite naujienas!

Norite pirmieji gauti:

Įveskite savo el. pašto adresą ir užsisakykite mūsų naujienlaiškį:

Naujienlaiškių užsakymas